Это объявление было перенесено в архив.

Екструдери для виробництва кормів.

Добавлено: 27.11.2012, Украина, Кривой Рог (Днепропетровская область)
Предложить свою цену
     
  • Тип объявления: Предложение
  • Контактное лицо: Гарант-Агро
  • Страна: Украина
  • Город: Кривой Рог (Днепропетровская область)
  • Телефон: Показать
  • Пожалуйста, сообщите автору, что Вы нашли это объявление на GVANGA.COM
  • Задать вопрос
Описание

Кормові екструдери застосовують для отримання якісного корму, як із зерна, так і зернових сумішей. У суміші можна додавати до 20% висівок, інших добавок, в т.ч. тваринного походження. Засвоюваність за 90%! Переробка на екструдері дає можливість отримання доброякісного корму навіть з ураженого цвіллю і грибками зерна. При такій переробці знищується патогенна мікрофлора, брохус в горосі. Кормоекструдер забезпечує гарну якість корму при будь-якому сировина. Нагрівання і стиснення в екструдері відбуваються виключно за рахунок одного електродвигуна без додаткових джерел енергії.
Екструдери зернових випускаються як на 220 В (однофазний, продуктивність до 20 кг / год, ціна 6.8 т.грн), так і на 380 В (30 ... 360 кг / год). Дуже зручно використовувати в польових умовах кормової екструдер на приводі від ВВП трактора і бензиновому двигуні. Ціна такого апарату від 14,2 т. грн. Продуктивність з двигуном 30 кВт до 360 кг / год. Дана модель укомплектована подрібнювачем екструдата.
Для покупців з Росії, Білорусії та Молдови готові продавати без приводів і легко виготовлених у власних майстернях деталей (бункерів, рам та ін), з метою здешевлення покупки і полегшення транспортування.
Низькі ціни при гарній якості - перевірено протягом 9-ти років. Пропонуємо міняти малопродуктивне й застаріле обладнання на більш досконале й продуктивне.

Отзывы
Для того чтобы оставить отзыв Вам необходимо войти на сайт или зарегистрироваться.Посмотреть все объявления категории Перерабатывающее оборудование в городе Кривой Рог