Будинки бистрого монтажу,БМЗ,Черкаси

Добавлено: 30.04.2016, Украина, Черкассы (Черкасская область)
Предложить свою цену
     
  • Тип объявления: Предложение
  • Контактное лицо: Роман
  • Организация: Безпека
  • Страна: Украина
  • Город: Черкассы (Черкасская область)
  • Телефон: Показать
  • Пожалуйста, сообщите автору, что Вы нашли это объявление на GVANGA.COM
  • Задать вопрос
Описание

Ми спеціалізуємося на проектуванні, виготовленні та складанні швидкомонтованих будівель з металоконструкцій. Наша компанія володіє достатнім досвідом та технічною базою, щоб побудувати об'єкт будь-якого призначення і складності з гарантією бездоганної якості. Ми працюємо в сфері будівництва таких будівель понад 12 років. На рахунку нашої компанії більше сотні успішно реалізованих проектів по зведенню об'єктів з металоконструкцій. Тому ми можемо сміливо стверджувати, що побудовані нами швидкобудуюємі будівлі відрізняються експлуатаційною надійністю і довговічністю.
Види конструкцій
Ангари. Подібні металоконструкції застосовуються для будівництва складських, спортивних, офісних і торгових об'єктів. Також їх можна з успіхом пристосувати під майстерні, СТО, автомийки.
Склади. Швидкомонтовані металоконструкції даного типу застосовуються для зберігання насипних і штучних вантажів. Це легкі та практичні будови, які проектуються так, щоб у будь-який момент забезпечити зручний і швидкий доступ до продукції.
Промислові споруди. Вони призначені для виготовлення та переробки різноманітної продукції. Будівлі з легких металоконструкцій підтримують можливість технічного оснащення внутрішніх приміщень виробничих, ремонтних, обробним устаткуванням. При необхідності будову можна посилити кран-балкою.
Торгові центри. Використання металоконструкцій дозволяє отримати функціональне приміщення для роздрібної та оптової торгівлі. Такі об'єкти можуть мати будь-яку площу, а їх монтаж виконується в короткі терміни. Це є вигідним рішенням для бізнесу ще й тому, що ціни на будівництво будівель з металоконструкцій цілком доступні.

Оплата

договірна

Отзывы
Для того чтобы оставить отзыв Вам необходимо войти на сайт или зарегистрироваться.Посмотреть все объявления категории Строительные объекты и конструкции - Черкасская область