Это объявление было перенесено в архив.
  HOT  VIPСтикер

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, Сертифікат Відповідності

Добавлено: 08.01.2013, Украина, Киев
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, Сертифікат Відповідності
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, Сертифікат Відповідності
Предложить свою цену
  • Тип объявления: Предложение
  • Контактное лицо: Александр
  • Организация: ООО "С.В.А.Компани"
  • Страна: Украина
  • Город: Киев
  • Адрес: ул. Котельникова 31
  • Телефон: Показать
  • Пожалуйста, сообщите автору, что Вы нашли это объявление на GVANGA.COM
  • Задать вопрос
Описание

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи (гігієнічний висновок) - це документ, що посвідчує відповідність продукції, сировини, ТУ санітарним правилам та нормам. Санітарно-епідеміологічний висновок видається на перші чотири цифри коду УКТЗЕД або ДКПП і на одного виробника(можливо додатково вказувати виробничі потужності), в деяких випадках можливо вказувати декілька кодів. Термін отримання висновку від 3 до 7 робочих днів. Термін дії висновку від 1 до 5 років. Вартість від 1700 грн. в тому числі ПДВ (включаючи всі державні платежі).
Також надаємо послуги з отримування наступних дозвільних документів:
Сертифікати відповідності - це документ, що посвідчує відповідність продукції нормативним документам (ДСТУ, ГОСТ, ТУ). Сертифікат може видаватися на партію (на інвойс) або на серію. Сертифікат Відповідності на партію коштує від 2 000 грн. (включаючи лабораторію) видається тільки після отримання інвойсу з відміткою митниці (ПМК). Сертифікат Відповідності на серію (1 рік) від 6 000 грн. (включаючи лабораторію та тех. нагляд). Сертифікати з терміном дії 2 роки і більше рахуються окремо. Сертифікати УКРЧАСТОТНАГЛЯД від 18 000 грн.
Сертифікат відповідності на ДТЗ. Новий ДТЗ сертифікат 1800 грн., бувший у використанні 1600 грн., термін отримання протягом 1 дня при наявності всіх необхідних документів (контракт, інвойс з відміткою митниці, CMR з відміткою митниці, ПП з відміткою митниці, тех. паспорт).
Декларація відповідності - це документ, що посвідчує відповідність продукції Технічним регламентам. Вартість декларації на підставі протоколів випробування від виробника 1 200грн., на підставі випробувань від 2 000 грн. (включаючи випробування).
Рішення, що продукція не підлягає обов'язковій сертифікації та декларуванню від 300 грн.


Посмотреть все объявления категории Юридические в городе Киев