Это объявление было перенесено в архив.
  HOT  VIPСтикер

Театральные кресла, кресла для пресс-центра, кресла для театра, кресла для арены. т. (099)424-32-37.

Добавлено: 26.09.2012, Украина, Киев
Театральные кресла, кресла для пресс-центра, кресла для театра, кресла для арены. т. (099)424-32-37.
Театральные кресла, кресла для пресс-центра, кресла для театра, кресла для арены. т. (099)424-32-37.
Предложить свою цену
  • Тип объявления: Предложение
  • Контактное лицо: Игорь Анатольевич
  • Организация: Игорь Анатольевич
  • Страна: Украина
  • Город: Киев
  • Телефон: Показать
  • Пожалуйста, сообщите автору, что Вы нашли это объявление на GVANGA.COM
  • Задать вопрос
Описание

Широкий вибір театральних крісел від Компанії Техно-Арредо, поставки по всій Україні. Ми пропонуємо безкоштовні консультації архітектора з планування залу для глядачів. Розробимо проект. Доставимо і проведемо монтаж в будь-якому регіоні. Гарантія 3 роки. Ми платники ПДВ. Наша продукція має сертифікат. Допоможемо скласти тендерну документацію, проконсультуємо.


Втілення класичних традицій і сучасних форм у дизайні модельного ряду театральних крісел. Ці надзвичайно елегантні крісла виробляється з використанням матеріалів найвищої якості: декоративні боковини і підлокітники виконані з цільного буку, високоякісної фанери, широкий вибір оббивних тканин. Несучі конструкції крісел виконані зі сталевих каркасів, що збільшує експлуатаційні та гарантійні характеристики крісел. Театральні крісла можуть виготовлятися з повними кінцевими підлокітниками, що додасть високу статустность залу. Додаткові опції: столик для ведення записів з боку спинки, нумерація рядів і сидінь. Крісла призначені для сучасних інтер'єрів.

Виготовимо крісла по вашим вимогам. Постачання зі складу фабрики. Підготовка рекомендацій для планування залу. Професійний підбір моделі крісел, розрахунок проекту і оптимізація бюджету, рекомендації з облаштування зон відпочинку, вибір матеріалів оббивки.
Ми так само експортуємо крісла для прес-центрів виробництва Іспанії. Це кращі європейські крісла, які можуть комплектуватися широким спектром аксесуарів: механізм гойдання, відкидні підлокітники, столиками з підстаканниками. Іспанські крісла виробляються за європейськими стандартами пожежобезпеки, що підтверджується сертифікатами фабрики виробника.
Цена от 336 грн/шт.
Название компании: ТОВ Техно Арредо
Сайт: http://newoffice.com.ua/kresla-dlja-kinoteatrov.html
Адрес: Киев, ул. Патриса Лумумбы 4/6-В офис 1106-А
Тел: (044) 498-21-02, (099) 424-32-37
Контактное лицо: Игорь Анатольевич


Посмотреть все объявления категории Другое в городе Киев