Работа в банковской или предпринимательской сфере

Добавлено: 02.03.2016, Украина, Киев
  • Если вас заинтересовало это резюме, Вы можете бесплатно запросить контактные данные кандидата путем нажатия на кнопку "Запросить данные кандидата" ниже. В случае, если кандидат согласится на передачу своих контактных данных, Вам на электронный адрес будет отправлено полное резюме кандидата. Услуга предоставляется только для юридических лиц.
  • Запросить данные кандидата
Описание

Кандидат ищет работу. Вид занятости: Полный рабочий день. Оклад: 7500 - 10000 грн.. Сфера деятельности компании: Другое.

Город:
Киев, Украина;
Профессиональная область
Финансы, Инвестиции, Банки -> Другое.
Вид занятости:
Полный рабочий день
Оклад:
от 7 500 грн. до 10 000 грн.

Опыт работы


Организация:
Unicredit Bank "Укрсоцбанк"
Сфера деятельности организации:
Обслуговування клієнтів
Должность:
Головний економіст
Обязанности, функции:
Посадові обов'язки у відділі еквайрингу: - Пошук клієнтської бази та збільшення активних клієнтів; - Обслуговування внутрішніх та зовнішніх клієнтів по продукту торговий еквайринг та інтернет еквайринг; - Оформлення, підписання та формування договорів співпраці з клієнтами по продукту торговий еквайринг; - Прийняття запитів від клієнтів та швидке і якісне виконання; - Формування звітів та надання звітності клієнтам; - Заведення клієнтів в ПЗ, подача заявок на процесінговий центр, відправлення POS-терміналів на встановлення в технічну компанію; - Консультація, поставлення задач, розробка заходів по досягненню виконання планів для відділень; - Робота з клієнтами у яких виникла заборгованість по еквайрингу; - Погодження індивідуальних умов для нових та поточних клієнтів; - Робота з неефективними клієнтами. Посадові обов'язки з роботою фізичних осіб: - Забезпечення своєчасного і якісного обслуговування клієнтів - фізичних осіб; - Участь у збільшенні клієнтської бази Банку та свого особистого портфелю; - Залучення активів та пасивів; - Надання клієнтам інформації по всьому спектру банківських послуг, пропонованих для фізичних осіб; - Супровід карткових продуктів Банку; - Відкриття карток для зарплатних проектів; - Оформлення договорів банківських рахунків, вкладів, карткових рахунків, кредитних договорів та інших договорів з банківського обслуговування; - Видача виписок по рахунках і довідок по запитах клієнтів; - Відкриття та ведення поточних рахунків 2620 у національній та іноземних валютах; - Відкриття та обслуговування депозитних рахунків клієнтів; - Консультація по всіх видах кредитування (автокредити, кредити на придбання житла (первинний, вторинний ринок), кредити на поточні потреби), прийом документів на розгляд кредитних заявок; - Винос кредитних заявок на розгляд кредитного комітету; - Оформлення автокредитів і подальше ведення кредитних справ; - Обслуговування та консультація клієнтів в банкоматі; - SWIFT перекази; - Оформлення банківських депозитарних сейфів; - Перевірка заставного майна; - Контроль за прострочену заборгованість з кредитування клієнтів фізичних осіб; - Збір та оформлення документів на реструктуризацію кредитів клієнтів фізичних осіб.
с:
16.10.2012 до 01.02.2016


Образование


Образование:
Высшее
Название учебного заведения:
КРОК
Факультет:
Економіка Підприємства
Специализация:
Економіка Підприємства
Период обучения:
2008-2014Вы можете дополнить вакансию информацией о графике и условиях работы:
Навички:
Досвідчений користувач ПК.
Українська, російська - вільно, англійська - базовий.

Комп'ютерні навички:
Microsoft Office, Microsoft Windows, Outlook Express, Flex Cube, ProFix, Microsoft Outlook.

Захоплення:
Музика, комп'ютер, інтернет, кіно, у вільний час активно займаюся спортом.
Влаштовує повний робочий, нормований день.Посмотреть все объявления категории Резюме Соискателей в городе Киев