HOT  VIPСтикер

Капли Рекс и Муся для щенков и котят 1уп.-4пип.-16грн

Добавлено: 26.05.2015, Украина, Киев
Капли Рекс и Муся для щенков и котят 1уп.-4пип.-16грн
Капли Рекс и Муся для щенков и котят 1уп.-4пип.-16грн
16 грн.
Предложить свою цену
  • Тип объявления: Предложение
  • Контактное лицо: Наталия
  • Страна: Украина
  • Город: Киев
  • Телефон: Показать
  • Пожалуйста, сообщите автору, что Вы нашли это объявление на GVANGA.COM
  • Задать вопрос
Описание

Застосування
Профілактика і лікування у цуценят та кошенят уражень ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), вошами (Linognathus setosus), малофагами на імагінальній та личинковій стадіях розвитку (Trichodectidae spp.), паразитоформними та коростяними кліщами (Dermaceptor spp.,Ixodes spp., Rhipicephalus spp., Sarcoptes scabiei var. canis).
Профілактика і лікування блошиного алергічного дерматиту у цуценят та кошенят.
Дозування
Зовнішньо. Перед застосуванням зрізати кінчик ампули.
Препарат наносять на суху неушкоджену шкіру за допомогою полімерної ампули-крапельниці у місцях, недоступних для злизування тваринами, розгорнувши шерсть, у ділянці хребта між лопатками, у ділянці шиї, у ділянці потилиці, на шкіру внутрішньої поверхні вушної раковини
При ураженні тварин коростяними кліщами, вошами, малофагами обробку проводять 2–3 рази з інтервалом 10–12 діб. Обробки тварин проводять протягом сезонної активності паразитів за необхідності.
При лікуванні у цуценят та кошенят отодектозу (вушної корости) вушні раковини і слуховий прохід попередньо очищають від вушної сірки, ексудату і струпів, потім закапують у кожне вухо по 4 краплі препарату. Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають вздовж і обережно масажують її основу, фіксуючи голову тварини протягом декількох хвилин для запобігання розбризкуванню препарату. Залишок препарату в ампулі наносять тварині на шкіру в ділянці хребта. Препаратом обробляють обов′язково обидва вуха.
Іксодових кліщів знищують на тілі тварин шляхом нанесення препарату (1 крапля) безпосередньо на ектопаразита і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 30 хвилин кліщ самостійно не відпадає, то його обережно видаляють пінцетом і знищують.
Протипоказання
Не застосовувати препарат хворим та виснаженим цуценятам і кошенятам, тваринам до 10-ти тижневого віку, цуценятам масою тіла до 1 кг, а також тваринам, чутливим до складових препарату.
Зберігання
У сухому, темному, добре вентильованому приміщенні при температурі від 2 до 25 °С.
Препарат зберігати окремо від харчових продуктів та кормів.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Термін придатності – 1 рік з дати виготовлення.
Характеристики
Основные атрибуты
Страна производитель Украина
Производитель Агрозоовет-Сервис
• Цена: 16 грн.


Посмотреть все объявления категории Средства по уходу за животными в городе Киев